autor

 

Jmenuji se Lubomír Doubek (1959) a vítám vás na svých stránkách. Mojí celoživotní zálibou je biologie, zejména zoologie členovců a fotografování. Na webu bych chtěl zveřejňovat fotografie pořízené ve volné přírodě. Nejsou tu zvířata fotografovaná v zoo, ani zvířata ochočená.

Fotografování se věnuji od svých patnácti let. Po nocích strávených inhalováním vývojek a ustalovačů ve fotokomoře jsem přešel k digitálnímu fotografování a náramně si ho užívám. V současné době používám digitální techniku Canon. Nejčastěji navštěvovaná místa spojená s fotografováním jsou Vysočina, jižní Morava a Balkán. Moje fotografie s přírodní tématikou se objevují v časopisech, na informačních panelech či na internetu. V letech 2015 - 16 probíhá na různých místech ČR autorská výstava velkoformátových fotografií.

Stránky jsou v provozu od roku 2010. Začátkem roku 2016 jsem zcela změnil vzhled webu. Záměrem bylo odstranit všechno, co mi připadalo nadbytečné a zejména zvětšit velikost fotografií. Starší fotografie zůstaly v původní velikosti. Přesto se hodlám k některým z nich vrátit a znovu je přidat v současné velikosti. Budu vděčný za jakékoliv vaše připonínky. Přeji svým fotografiím, ať vás aspoň některá z nich zaujme a potěší. 

L.D.

Máte-li zájem o spolupráci, můžete mne kontaktovat na emailové adrese: lubos.doubek(zavináč)gmail.com


Počítadlo